Kėdainių naujienos
Sportas

Bus pagerbti mūsų šaunieji sportininkai


Artėjant metams į pabaigą daugelis mūsų apsižvalgom, ką gero ir prasmingo nuveikėme, kuo galime pasididžiuoti, pasidžiaugti, ką kitiems parodyti. Gruodžio 18-osios vakarą Kėdainių kultūros centre nuo 17.30 val. džiaugsimės labiausiai šiais metais pasižymėjusiais sporto srityje – vyks  Kėdainių rajono savivaldybės sportininkų pagerbimo šventė.

Kėdainių krašto sportininkų, trenerių vardai ir pavardės  ne kartą ir ne du skambėjo 2019 metais įvairiuose šalies ir tarptautiniuose sporto renginiuose. Tik pasiaukojamas darbas treniruotėse ir tikslo siekimas varžybose duoda vaisių, dėl kurių džiaugsimės mes visi susirinkę į šį vakarą Kultūros centre.

Labai malonu ir džiugu bus matyti mergaites ir berniukus, dar tik žengiančius pirmus pergalingus žingsnius sporte ir jau didelę sporto patirtį turinčius suaugusius sportininkus, daug sumanių patarimų ir dar daug energijose turinčius sporto veteranus. Šaunius mūsų krašto trenerius,, kūno kultūros mokytojus, sporto klubų vadovus.

2019 metai išties buvo sėkmingi įvairių sporto šakų sportininkams. Tai ne vienos dienos ir ne vienerių metų triūso rezultatas, reikalaujantis pasišventimo, pasiaukojimo ir atkaklaus kasdienio darbo. Be jokios abejonės, tai ir didelis trenerių, mokytojų nuopelnas.

Bus apdovanotas gausus būrys Kėdainių sporto klubų: bokso, dviračių sporto, dziudo, futbolo (Kėdainių FK „Nevėžis“ jaunieji futbolininkai, Lietuvos U-17, U- 19, U-21futbolo rinktinių nariai, Kėdainių r. Vilainių seniūnijos futbolo rinktinė, Kėdainių ,,Nevėžio“ veteranų futbolo klubas, futbolo klubo „Kėdainiai“ futbolininkai), krepšinio (krepšinio veteranų komanda „Kėdainiai“ (40+),  Kėdainių sporto centro U-16 vaikinų krepšinio komanda, lengvosios atletikos, žmonių su fizine negalia, plaukimo, autoralio, sportinių šokių, sportinės žūklės, šachmatų, teniso, turizmo sportų šakų atstovai. Tai sportininkai ir sportininkės bei jų treneriai, kurie pelnė garbingus apdovanojimus šalies ir tarptautiniuose sporto renginiuose.

Bus pagerbti ne tik  suaugusieji sportininkai profesionalai ir mėgėjai, bet ir moksleiviai.

Vadovaujantis Kėdainių rajono savivaldybės gabių mokinių skatinimo tvarkos aprašu, kiekvienais metais gabių mokinių skatinimo komisija įvertina ir siūlo paskatinti gabius Kėdainių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose besimokančius mokinius, per vienus mokslo metus pasiekusius puikių rezultatų akademinėje, meno, technikos ir sporto veiklose. Birželio mėnesį vykusioje šventėje buvo pagerbti ir paskatinti akademinės bei meno srities gabūs mokiniai. O dabar  bus pagerbti mokiniai, pasižymėję sporte.

Ilgiausias sąrašas tų, kuriuos parengė Kėdainių sporto centro pedagogai. Tai lengvosios atletikos, bokso, dziudo, plaukimo ir kitų šakų jaunieji sportininkai.  Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija  džiaugiasi dviem kyokushin karate moksleivių taurės varžybų nugalėtojomis, Akademijos gimnazija turizmo  čempionatų laimėtojais,  Krakių gimnazija turi stiprių lengvosios atletikos atstovų, LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazija didžiuojasi net kelių sporto šakų sportininkais, tarp jų Lietuvos karate kyokushin čempionato kata rungties ir tarptautinio dziudo turnyro prizininkės. Gerų sportininkų užaugo ir Kėdainių šviesiojoje bei  Šėtos gimnazijoje, o Kėdainių „Ryto“ progimnazija pasižymi ne tik Lietuvos kyokushin karate sportininkais, bet ir stipriais šachmatininkais.

Šventėje bus pagerbti ne tik individualūs sportininkai ir jų treneriai bei mokytojai, bet ir komandos, t. y. bus apdovanotos Kėdainių rajono savivaldybės 2018–2019 m. m. mokinių komandos, iškovojusios prizines vietas sportinėse varžybose. Iš viso komandose dalyvavo 76 mokiniai.

Bus pagerbta Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija  (Lietuvos mokyklų žaidynių finalinių kroso estafečių varžybos), Kėdainių r. Josvainių gimnazija (Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato berniukų varžybos, Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato merginų varžybos, Lietuvos mokinių žaidynių lengvosios atletikos keturkovės finalinės varžybos), Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija (Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybos, kroso estafetės), Kėdainių r. Šėtos gimnazija (Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių lengvosios atletikos finalinės varžybos), Kėdainių „Ryto“ progimnazija (Lietuvos mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinės varžybos, Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės finalinės varžybos).

 2019 m. metais sporto treneriai, kūno kultūros mokytojai, sporto klubų vadovai aktyviai ir nuoširdžiai dirbdami, bendraudami su rajono bendruomene, keisdamiesi gerąja patirtimi, siekė geriausių rezultatų fizinio aktyvumo ir sporto srityje. Tikime, kad ir ateinančiais  2020 metais Kėdainių krašto sportininkų pavardės ne kartą skambės didžiausiuose šalies ir tarptautiniuose sporto renginiuose. To mes visi jiems ir linkime, bei nuoširdžiai sveikiname su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais 2020 metais.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Sužinokite daugiau

Lietuvos moterų rinktinė sutriuškino Albaniją (fotogalerija)

Reporteris

FK „Nevėžis“ Kėdainiuose sužaidė lygiosiomis

Reporteris

Septyniese rungtyniavęs „Lietkabelis“ iškovojo pergalę Kėdainiuose

Reporteris

Komentarai

X