Kėdainių naujienos
Renginiai

Traukinukas − visų laukiamiausia atrakcija Kėdainiuose

Kėdainių vaikai labai nudžiugs. Gruodžio 7, 27, 28 dienomis nuo 12 iki 20 val. mūsų senamiesčio gatvelėms juos vežios traukinukas. Kad tai viena iš geidžiamiausių sezono atrakcijų, neabejojo niekas iš Kalėdų renginių organizatorių. Svajonę išpildė AB „Lifosa“ apmokėjusi visas traukinuko išlaidas.

Traukinukas? Per Kalėdas?

Šį neįprasta pramoga pakeri vaikus ir prekybos centruose, ir miesto gatvėse per renginius. Šiemet lemputėmis išsipuošęs traukinukas pas mus į miestą atvyksta per Kalėdas. Galėsite keliauti ir vienas, ir su palyda. Kelionei gausite žetonėlį, kad būtų tvarka, o jos teks laikytis. Traukinukas šventinis ir mielas, tačiau mėgsta drausmę ir saugumą.  Važiuodami stebėkite eglę, miestą, gatves ir svajokite. Pro traukinuko vagoną pamatykite Kalėdų pasaką, kurią sukūrėme patys.

Trys linksmos dienos

Vato garvežio motyvais sukurtas elektrinis traukinukas Kėdainiuose pramogautojus džiugins tris dienas – labai patogiu  pramogoms laiku: dieną po eglutės įžiebimo ir dvi dienas tarp Kalėdų ir Naujųjų metų. Traukinuko stotelė – Didžiosios Rinkos aikštėje. „Buvo verta pasistengti, kad traukinukas užsuktų ir į Kėdainius, nes gerai žinau, kaip mažieji laukia šios pramogos“, − sako rajono meras Valentinas Tamulis. Jis žada pasivažinėti traukinuku su vyresniuoju anūku Dovydu.

Bus šiltų prisiminimų 

Traukinuko garvežiukas alsuoja dūmų mašinos sukeltais garais. Jame pūškuodami miesto takais mažieji ir jų palydovai apsuks ratuką ir pamatys šventiška miestą. Įsimintini įspūdžiai išliks iki kitų metų. Jau daugiau nei šešerius metus kanadiečių įmonės „Wattman“ partneris mūsų šalyje bendrovė „Heiligena“ džiugina šeimas šia atrakcija.

Sužinokite daugiau

Debatai tarp kandidatų į mero postą

Reporteris

Kviečia tradicinė pavasario mugė „Jurginių kermošius“!

Reporteris

Akvarelės paroda „ŠIMTMEČIŲ AIDAS“

Reporteris

Komentarai

X