Kėdainių naujienos
Miestas

Sušauktas susirinkimas dėl nelaimingo atsitikimo eglutės įžiebimo metu

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis šiandien ryte surengė susitikimą dėl penktadienį įvykusios nelaimės įžiebiant Kalėdų eglutę. Šį rytą pradėtas ikiteisminis įvykio tyrimas.

Susirinkime dalyvavo Kėdainių kultūros centro direktorė Ona Mikalauskienė, Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Alvydas Vaina, Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Andrius Eidimtas, „Viduramžiai LT“ vadovas Karolis Jankauskas, savivaldybės administracijos  Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Vytautas Andrulis.

Rajono meras Valentinas Tamulis nuoširdžiai atsiprašo visų, kurie patyrė sužalojimų, ir visų, kurie išsigando ar kitaip nemaloniai pasijuto per šventę. Savivaldybės vadovas labai apgailestavo, kad nepavyko išvengti skaudaus atsitikimo ir dėkoja visoms tarnyboms, kurios iš karto padėjo žmonėms, nepriekaištingai ir profesionalai teikė jiems visą reikalingą pagalbą. Visais nukentėjusiais, kurie buvo įvykio vietoje,  buvo pasirūpinta nedelsiant.

Nukentėjusiems žalą atlygina organizatoriai. Visus, kurie patyrė nuostolių, prašome kreiptis į Kėdainių kultūros centrą. Kultūros centro direktorė asmeniškai laukia informacijos. 
Kontaktai:  8 616 71509, kulturoscentras.kedainiai@gmail.com.

Renginyje budėjęs Greitosios medicinos pagalbos automobilis ir jo ekipažas suteikė pagalbą 7 nukentėjusiems asmenims. Trys iš jų nukentėjo stipriau. Kitų sužalojimai nebuvo dideli.

Kėdainių rajono policijos viršininkas informavo, kad šį rytą pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo.

Rengiant renginį visų keliamų reikalavimų buvo laikytasi. Teritorija buvo aptverta metaline tvora. Kėdainių kultūros centras samdė Saugos tarnybą, kad užtikrintų saugumą ir tvarką. Jokių kitų nemalonių  incidentų nekilo.

Leidimas rengti Eglutės įžiebimo šventę  buvo išduotas Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Kėdainių kultūros centrui  šių metų lapkričio 25 dieną. Renginio organizatorius atsako už leidime nurodytų įpareigojimų, Lietuvos Respublikos įstatymų, renginių organizavimo Kėdainių rajono savivaldybės viešosiose vietose tvarkos pažeidimų pasekmes.

Sužinokite daugiau

Griežtinami higienos reikalavimai prekybos vietose

Reporteris

Skelbiame tekstilės atliekų išvežimo grafiką

Reporteris

Bendruomeniniuose šeimos namuose vaikams jaukiau ir saugiau

Reporteris

Komentarai

X