Kėdainių naujienos
Miestas

„airBaltic“ Lietuvoje ieško norinčių tapti pilotais

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ nuo šiandien pradeda registraciją į Pilotų akademijos rudens – žiemos grupę, kuri startuos šių metų lapkritį. Akademijos studentai, kurie per dvejus metus sėkmingai pabaigs visą programą, taps „airBaltic“ pilotais.

„Dėl modernių „Diamond Aircraft“ orlaivių, visiškai naujo simuliatoriaus, profesionalių instruktorių ir „Integrated Airline Transport Pilot“ kurso ši akademija yra tinkamiausia vieta norintiems tapti pilotais Baltijos šalyse. Tai vienintelė programa, siūlanti aukšto lygio „Airline Pilot Standard“  mokymus. Jau rudenį pirmieji studentai baigs šią programą ir prisijungs prie „airBaltic“ komandos“, – teigia Pauls Cālītis, „airBaltic“ skrydžių operacijų vyresnysis viceprezidentas.

Dabar akademija turi septynis mokymams skirtus orlaivius – šešis „Diamond DA40“ ir vieną „Diamond DA42“. Dar trys „Diamond Aircraft“ orlaiviai bus atgabenti 2020 metais. 

Planuojama, kad „airBaltic“ Pilotų akademijos rudens grupė savo pamokas pradės rugsėjį, o žiemos grupė – lapkritį. Pildyti registracijos anketą galima čia: http://pilotacademy.com.

„airBaltic“ skraido daugiau kaip 70 krypčių iš Rygos, Talino ir Vilniaus. Kompanija siūlo patogius jungiamuosius skrydžius per Rygą į Europos, Skandinavijos ir Vidurinių Rytų šalis. Šių metų vasaros sezoną oro linijos pristatė naujas kryptis iš Rygos į Dubliną, Štutgartą ir Lvovą, taip pat į Kosą ir Menorką.

Sužinokite daugiau

Netoli „Vaivorykštės“ tilto savanoriai pasodins 100 pušaičių

Reporteris

Dėl itin didelio kraujo poreikio Nacionalinis kraujo centras prašo visuomenės susitelkimo

Reporteris

Rugsėjo 21 dieną bus ribojamas eismas

Reporteris

Komentarai

X