Kėdainių naujienos
Laisvalaikis

Miesto parkas bus dar viena atnaujinta jauki erdvė

Darbai miesto parke ankstyvą pavasarį prasidėjo nuo geležinkelio pusės. Ir jau priartėjo prie baltųjų parko tiltelių. Kol kas jie dar stovi. Ant tiltelio virbų yra sukabintos vestuvių datas ir meilę simbolizuojančios spynutės. Kėdainiečius, turinčius savo spynučių raktelius, kviečiame atsirakinti jas ir nusiimti, nes tiltukai keisis ir spynelių neliks.

Sparčiai vyksta darbai

Iki šios dienos darbų parke jau padaryta už beveik 600 tūkstančius eurų. Parke įrengiama automobilių stovėjimo aikštelė, jau pavasarį bus klojama nauja danga. Prie minareto – parengti vaikų žaidimų aikštelės pagrindai.

Nuotrauka: Marius Stundžia

Senojoje estradoje ruošiamas amfiteatras. Klojami mažieji pamatai, ant kurių bus dedamos plokštės sėdimosioms vietoms. Pastatytos kolonos stoginei-pavėsinei bei pradėtas rengti infocentras.

Laikomasi darbų grafiko

Viskas vyksta pagal rangovų planą. Kol leidžia oro sąlygos ir neįpusėjo žiema, skubama atlikti visus žemės darbus. Tikimasi, kad vėliau bus galima dirbti prie konstrukcijų. Jei darbai ir toliaus vyks, kaip šiuo metu vyksta pagal planą, jau kitą vasarą galėsime džiaugtis atnaujintu parku.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Sužinokite daugiau

Lauko teniso kortų prieigų ir teritorijos tvarkymo darbai baigiami

Reporteris

Amerikietiško bliugraso siautulys Kėdainiuose – „The Brothers Comatose“

Reporteris

Gamtoje tyko pavojingi voragyviai – erkės

Reporteris

Komentarai

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.