Kėdainių naujienos
Laisvalaikis

Lauko teniso kortų prieigų ir teritorijos tvarkymo darbai baigiami

Miesto parko pakraštyje esanti lauko teniso aikštelė yra atnaujinta iš esmės. Pavasarį ji bus pilna kėdainiečių, žaidžiančių tenisą ar skvošą, besitreniruojančių prie sienutės. Šalia aikštelės įrengta patogi, erdvi automobilių statymo aikštelė. Stebintiems žaidimą ar šiaip besiilsintiems yra įrengti pėsčiųjų takai, suoliukai, dviračių stovai. Pasodinta medžių, pasėta žolė. Darbai buvo pradėti gegužę ir štai už pusmečio 1995 metais įrengtas teniso aikštynas labai pasikeitė. Beliko kiek apsitvarkyti ir galima šiuos kortus atidaryti naujam gyvenimui.

Lauko teniso kortų prieigos ir teritorija atnaujinama pagal Kėdainių rajono savivaldybės administracijos įgyvendinamą projektą „Kėdainių miesto viešųjų erdvių (miesto parkų, sporto aikštyno, teniso kortų prieigų) kompleksiškas sutvarkymas ir pritaikymas bendruomenei, verslui“, kurio sprendiniai pateikti techniniame projekte „Lauko teniso kortų teritorijos atnaujinimo paprastojo remonto projektas ir automobilių stovėjimo aikštelės naujos statybos projektas A. Mickevičiaus g. 34, Kėdainių m., Kėdainių r. sav.“ Nr. 18118-17-SSP, kurį parengė MB „Trimatės idėjos“. Techniniame projekte numatytus lauko teniso kortų prieigų ir teritorijos sutvarkymo darbus atlieka UAB „Doresta“. Rangos darbų vertė – apie 249600,00 Eur. Tai ES, Valstybės biudžeto ir savivaldybės lėšos.

Pagrindiniai nuveikti darbai yra šie: nugriautas buvęs senas valgyklos pastatas ir įrengta automobilių stovėjimo aikštelė (su vietomis ir negalią turintiems žmonėms), sutvarkyti pėsčiųjų takai, atnaujintos lauko teniso kortų ir skvošo aikštelių (4 teniso aikštelės po vidutiniškai 665 kv metro ploto ir 1 skvošo aikštelė apie 200 kv metrų) dangos (senoji išardyta ir nuimta, naujoji įrengta vandeniui pralaidi, geresnių techninių parametrų). Suremontuota treniruočių sienutė bei laiptai tarp teniso aikštynų. Įrengtas lietaus nuotekų išvedimas, latakai, taip pat apšvietimas ir vaizdo stebėjimo sistema. Žaidėjų ir stebinčiųjų poilsiui pastatytos kilnojamosios pavėsinės (4 vnt.) ir suoliukai (6 vnt.), dviračių stovai. Užsėta žolė, pasodinta medelių. Pastatytos šiukšliadėžės.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Sužinokite daugiau

Visuomenės sveikatos biuras informuoja: rajono maudyklų smėlis ir vanduo – švarus

Reporteris

Nuo balandžio – mieste pradės veikti nemokamos „WiFi“ zonos

Reporteris

Miesto parkas bus dar viena atnaujinta jauki erdvė

Reporteris

Komentarai

* By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.