Kėdainių naujienos
Kultūra

Galimybės bendradarbiauti su Kazachstano verslininkais

Trečiadienį Kėdainiuose pirmą kartą su oficialiu vizitu lankėsi Kazachstano Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Viktoras Temirbajevas Lietuvoje su patarėju Serzhanu Kadyrbajevu. Pagrindinis ambasadoriaus vizito tikslas – užmegzti santykius su Kėdainių rajono savivaldybe, išsiaiškinti, kokias sąlygas ir galimybes verslui siūlo regionai, ir susipažinti su mūsų verslo organizacijomis bei bendradarbiavimo su jomis galimybėmis.

Ambasadorius pristatė savo šalį ir jos pasiekimus rajono vadovams bei išklausė  pristatymo apie Kėdainius. Programoje buvo numatytas susitikimas su verslininkais. Ambasadorius labai aiškiai įvardino Azijos valstybės ekonominius privalumus ir galimybes, išsakė, kokių partnerių ieško jo šalis Lietuvoje. Taip pat išklausė mūsų įmonių prisistatymus. Ambasadorius domėjosi Lietuvos pramonės ir darbo technologijomis. Kėdainių rajono savivaldybės meras pristatė mūsų galimybes bei  domėjosi kultūrinių mainų galimybėmis su Kazachstanu.

Kazachstano Respublikos ambasadorius Lietuvoje reziduoja dar  tik metus. Jis jau lankėsi Rokiškyje, Utenoje, Klaipėdoje, Kaune, dar planuoja vykti į Mažeikius, Panevėžį, Šiaulius. 2020 metais Kazachstane, Altanoje, ruošiamasi rengti verslo forumą, į kurį ambasadorius pakvietė rajono įmones pristatyti save ir ieškoti partnerių.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Sužinokite daugiau

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Reporteris

Kėdainių kautynių šimtmetyje – padėka Nepriklausomybės kovų dalyviams ir jaunųjų šaulių pasižadėjimas

Reporteris

Iš liaudiškų šokių grupių konkursinio festivalio „Aguonėlė“ kėdainiečiai grįžo su diplomais

Reporteris

Komentarai

X