Kėdainių naujienos

Apie mus

Reporteris

Pradžia

2011-ųjų metų, vasarą, socialiniame tinklalapyje „Facebook“ buvo įkurta “Kas vyksta Kėdainiuose“ fanų paskyra, kurioje galima dalintis mintimis, nuomonėmis, pasiūlymais ar įspūdžiais. Galima talpinti nuotraukas apie Kėdainius, gyvenimą mieste bei aktualijas. Rinkome informaciją ir talpinome į Facebook’ą siekdami, kad kuo daugiau naudingos informacijos būtų randama vienoje vietoje. Augant auditorijai 2013 m., sukūrėme ir interneto dienraštį.

Dabar

Šiandien į Kėdainius ir jo kraštą su nauju požiūriu: pozityviai, optimistiškai ir šviežio oro gūsiu. Pagrindinis siekis, jog negatyvas gyvenime taptų antraeiliu, kad mokėtume džiaugtis net paprasčiausiais dalykais, išmoktume mėgautis gyvenimu, didžiuotis savo kraštu.

Ir dar…

Kviečiame visus aktyvius miestiečius skleisti savo turimą informaciją apie Kėdainius, jame artimiausiu metu vyksiančius įdomius renginius, pozityviai diskutuoti su kitais miestiečiais įvairiais aktualiais klausimais ir taip prisidėti prie savo miesto informacinio kanalo kūrimo! Maloniai lauksime jūsų komentarų, pastabų, pasiūlymų ar tiesiog įspūdžių – info@kasvykstakedainiuose.lt arba „Facebook“ paskyroje.

Ačiū, kad esate su mumis ir tikimės, kad išliksite ateityje.

Kas vyksta Kėdainiuose komanda