Kėdainių naujienos
Kita

Idėjos, kaip papuošti namus Kalėdoms

Štai pagaliau ir atėjo laikas, kai galime puošti savo namus, nes adventas jau prasidėjo! Iki Kalėdų liko ne tiek ir daug, tad pats laikas dabinti savo butą, namą ar kambarį. Štai keletas idėjų, kaip sukurti šventišką nuotaiką.

Kalėdinę nuotaiką tikrai sukurs ant sienos ar durų pakabintas Kalėdų Senelio batas bei kiti šventiniai atributai – elniukai, žvaigždutės ir kitos grožybės. Tai galite pasidaryti savo rankomis – tiesiog skirkite vieną vakarą ir pasiūsite iš ryškaus audinio, kurio skiautę tikrai rasite namuose.

Visi džiovinti vaisiai ir netgi prieskoniai puikiai tinka šventinių dekoracijų kūrimui. Norint pasigaminti eglutės žaisliukus, jums reikėtų šių medžiagų: sudžiovintų apelsino riekelių, cinamono lazdelių, lauro lapų ir juostelės iš šiaudo.

Pradėti reikėtų nuo apačios, tad pirmiausia apriškite vieną cinamono lazdelę, kuri bus pagrindas žaisliukui arba pradėkite nuo apelsino riekelės. Toliau pernerkite porą lauro lapų ir pakartokite lazdelės bei riekelių vėrimą tiek kartų, kokio žaisliuko dydžio norite. Pabaigoje padarykite kilpelę žaisliukui pakabinti.

Jei rudenį prisirinkai kankorėžių, tuomet laikas juos panaudoti. Tai ko gero geriausia ir jau klasikine tapusi priemonė Kalėdinėms dekoracijos ruošti.

Nepamiršk Kalėdinio vainiko. Juo puikiausiai gali papuošti duris, laiptus, arką ar kitą namų erdvę.

Kaip gi Kalėdos be snaigių! Iškarpykite jas ir priklijuokite arba pakabinkite ant lango. Jeigu mėgstate nerti ir turite baltų apvalių nertų servetėlių, iškrakmolykite jas, išlyginkite ir pakabinkite ant lango. Nertos servetėlės primins snaiges ir suteiks namams jūsų rankų šilumos. 

Puošiant namus ir siekiant išvengti kičo efekto, rekomenduojama išsirinkti vieną ar dvi dominuojančias spalvas ir jomis dekoruoti erdves. Ta pati taisyklė galioja ir puošiant Kalėdų eglutę. Šių metų švenčių hitas kiek netradicinis – tai skaisčiai žalios ir melsvos spalvų tandemas. Itin stilingai atrodys skirtingų atspalvių ir faktūrų deriniai, pasikartojantys įvairiose namų funkcinėse zonose. Jei vertinate klasiką, neprašausite pro šalį pasirinkę raudonos ir baltos spalvų derinį.

Sužinokite daugiau

Baltijos šalių tyrimas: daugiausiai nerimo žmonėms kelia vaikai ir asmeniniai finansai

Reporteris

Algos augs švietimo, kultūros darbuotojų, medikų, ugniagesių atlyginimams

Reporteris

Žengtas paskutinis žingsnis įspėjamojo streiko link

Reporteris

Komentarai

X